Mam na imię Mariola. Jestem Opolanką od urodzenia. Mam 3 duże pasje: rower, góry i rękodzieło oraz kilka mniejszych: fotografia, aranżacja wnętrz, astrologia czy etnografia. Jeśli tylko nie jestem w górach bądź na rowerze to cały swój czas spędzam na robótkach ręcznych. Wyszywam obrazy haftem krzyżykowym i wstążeczkowym. Zajmuję się również ozdabianiem przedmiotów techniką decoupage.

To właśnie decoupage w ostatnim czasie zawładnęło moją duszę, ciało i umysł. Im więcej tworzę, tym widzę ile jeszcze mam do zrobienia, ile pomysłów do wykorzystania. Technika ta daje mnóstwo możliwości ukazania piękna przedmiotów. Stare przedmioty dostają wytworne, nowe życie. Nowe przedmioty unikatowy, jedyny w swoim rodzaju styl. W odróżnieniu od obrazów, które wyszywa się mozolnie, po kilka godzin dziennie przez 4-5 miesięcy, w decoupage efekty widać już w ciągu kilku dni. To powoduje, że chce się tworzyć kolejne i kolejne dzieła.

Przedmioty zdobione tą techniką rewelacyjnie nadają się na prezent dla bliskiej osoby, jak i również gustownie ozdobią Twój dom.


To ja :)